Menu

EC Most

Kralupské ekocentrum funguje od října 2006 po vzoru Ekologického centra Most, které se zabývá ekoporadenstvím a monitoringem životního prostředí již od roku 2000.
Zelený telefon: 800 195 342

Kalendář akcí

Kalendář akcí na každý den
únor 2019 - Praha
Za sovím houkáním
Lesy hl. m. Prahy pro vás na měsíc únor/březen připravily několik vycházek za královnami noci. V Chuchelském háji, v Čimickém háji,dále v Lesoparku u Dětského lesního klubu Do lesa! a v Modřanské rokli na vás čeká komentovaná vycházka za sovami pražských lesů. Představení zástupců soví říše, jejich života i zajímavostí. Seznámení s živou sovou. Pořádají: Lesy hl. m. Prahy Kapacita vycházek je omezená, proto je nutná registrace. Vstupné za osobu je 50 Kč.

Podpořte nás sdílením ikonikona


Dění v průmyslu

SPOLANA s.r.o., Neratovice - 15.2.2019
dnes, v průběhu dne bude ve Spolaně probíhat přejíždění energetických kotlů. Uvedená situace může být doprovázena zvýšenými emisemi popílku a zvýšenou hladinou hluku. Za možné nepříjemnosti se omlouváme. Budeme se snažit negativní doprovodné jevy minimalizovat, nehrozí nebezpečí ohrožení zdraví obyvatel přilehlých obcí. Není nutno přijímat žádná mimořádná opatření.

Unipetrol RPA s.r.o., rafinérie Kralupy - 10.1.2019
Odstavení plynojemu z důvodu výměny membrány. Systém jednotky rekuperace par (VRU) bude nadále provozován v automatickém režimu bez plynojemu. Výměnu a výrobu membrány bude provádět specializovaná odborná firma, událost potrvá 8-13 týdnů.

Aktuální informace o mimořádných událostech v průmyslových podnicích a o kvalitě ovzduší v Kralupech a okolíObecné informace
o flérování (spalování na havarijní pochodni).